wtorek, 12 lipca 2016

SIATKÓWKA PLAŻOWA: Emocji pod siatką na piasku nie brakowało

Z udziałem dziewięciu par na plaży miejskiej w Mikołajkach odbył się V Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Mikołajek.

W turnieju, który rozgrywany był w ramach tegorocznych Dni Mikołajek, uczestniczyli zawodnicy z Giżycka, Węgorzewa, Pisza, Piecek czy Mrągowa. Zawodnicy rywalizowali systemem brazylijskim.
Pierwsze miejsce w turnieju zajęła para Tomasz Kakowski/Cezary Stanisławajtys (Uścian/Pisz), która w finale pokonała parę Mariusz Olszewski/Krzysztof Olszewski (Giżycko) 2:0.
W meczu o 3-4 miejsce para Piotr Karkut/Łukasz Janecki (Węgorzewo) wygrała 2:1 z parą Maciej Lewandowski/Karol Giers (Mrągowo/Piecki).
Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, a najlepsze pary turnieju puchary.
Organizatorem turnieju była Gmina Mikołajki.
Wielkie podziękowania dla Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego za pomoc w organizacji turnieju.