środa, 22 sierpnia 2012

SIATKÓWKA PLAŻOWA: Rywalizowali o Puchar Komendanta KPP w Mrągowie

Po raz drugi podczas „Dnia Ratownictwa Wodnego” na plaży miejskiej w Mikołajkach odbył się Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Mrągowie. W turnieju udział wzięło dwanaście 2-osobowych zespołów.
Rywalizacja turniejowa odbywała się systemem brazylijskim.
W pierwszym półfinale ubiegłoroczni zwycięzcy turnieju, drużyna Policji Marcin Danowski – Bartłomiej Wasilewski pokonała siatkarzy z Mikołajek Daniel Kochna – Wojciech Zygoń 2:0. W drugim półfinale drużyna z Ostródy Daniel Podgórski – Adam Licznerski (drugie miejsce w ub. roku) wygrali z parą z Lublina Sylwia Kowalska – Waldemar Skrynicki 2:0.
W finale doszło do rewanżu za ubiegłoroczny finał. Tym razem lepsza okazała się para Podgórski – Licznerski, która wygrała z ubiegłorocznymi triumfatorami tego turnieju Danowskim i Wasilewskim 2:0. W meczu o trzecie miejsce Kochna i Zygoń pokonali Kowalską i Skrynickiego 2:0.