czwartek, 31 stycznia 2013

MIKOŁAJKI JARGUZ CUP: Faworyci zgodnie wygrali swoje mecze

W XIII kolejce spotkań mikołajskiej „halówki” faworyci sięgnęli po komplet punktów. Taka sytuacja nie wprowadziła żadnych zmian w dotychczasowym układzie tabeli rozgrywek. Na czele nadal MKTZ, dalej -SPK i trójka goniących zespołów.

Najwięcej emocji i najbardziej przykuły uwagę widzów dwa spotkania. Pierwsze z nich, to potyczka Huragnu Wojnowo i Last Team. Huragan rozpoczął spotkanie w swoim stylu. Bardzo szybko objął prowadzenie, bo już w 3 minucie. Sześć minut później było już 3:0 i wydawało się, że Huragan pewnie sięgnie po trzy punkty, ambitni piłkarze Last Team zaczęli „punktować i przed przerwą zdołali zdobyć dwie bramki. Po przerwie jednak znowu przebudził się Huragan, dokumentując to strzelonymi szybko dwoma bramkami. W odpowiedzi Last Team zdołał pokonać bramkarza Huraganu tylko raz. Huragan Wojnowo – Last Team 5:3 (3:2). Bramki: Marcin Kręciewski 2, Ksepka 2, Drężek – Ladziński 2, Krawcewicz. Drugi mecz, który przyniósł sporo emocji, to spotkanie pomiędzy wiceliderem SPK i nieobliczalną drużyną Czarno-Czarnych Śmietki. Od początku mecz był bardzo wyrównany i przez długi czas żadnej z drużyn nie udało się strzelić bramki. Pierwszego gola kibice zobaczyli dopiero w 15 minucie spotkania, który dał prowadzenie dla SPK. Po przerwie zdecydowanie skuteczniej grał wicelider, co przełożyło się na zdobyte bramki. Po pół godzinie gry było już 5:0 i praktycznie po meczu. Czarno-Czarni mimo sporej straty, próbowało atakować. Ale bramki w ich wykonaniu padały zbyt późno, aby można było myśleć o zbliżeniu się do wicelidera. SPK – Czarno-Czarni Śmietki 6:3 (1:0). Bramki: Ordowski, Serowik, Błaszczyk, Laskowski, Kozłowski, Peliszko – Reus, Stępień, samobójcza.
W pozostałych spotkaniach nie było już tak wiele emocji, ale za to padło sporo bramek i faworyci odnieśli wysokie zwycięstwa:
MKTZ – Luzaki 15:0 (4:0). Bramki: Marcinkiewicz 5, Gawliński 4, Walendziewicz 3, Puszko 2, Chabowski
Hotel Robert's Port – Dolary USA 10:0 (3:0). Bramki: Michał Maciorowski 3, Adam Izdebski 2, Bubienko 2, Cieśliński 2, Wojciech Dziewa.
Czempiony – Unia Woźnice 7:0 (1:0). Bramki: Krystian Lubelski 3, Warmus 3, Jabłoński.
W tabeli nadal na czele MKTZ, który o trzy punkty wyprzedza SPK oraz o osiem punktów Hotel Robert's Port, Huragan Wojnowo i Czempionów.