poniedziałek, 3 marca 2014

PLEBISCYT: Śliwiński, Sinivali wygrywają w kategorii powyżej 18 lat, Marek Terlik najpopularniejszym trenerem

Sinivali, Śliwiński, Terlik
W sobotę wieczorem poznaliśmy rozstrzygnięcia w dwóch ostatnich kategoriach w IX Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Miasta i Gminy Mikołajki.

Zwycięzcą w kategorii powyżej 18 lat został bojerowy duet Robert Śliwiński/Peeter Sinivali, który startuje z powodzeniem w dwuosobowej wersji bojera „Monotyp XV”. Drugie miejsce zajął zawodnik klubu Jiu-Jitsu Terlik Team Mateusz Żukowski, a trzecie kolejny żeglarz z MKŻ Mikołajki Konrad Żółtowski.

Robert Śliwiński drugi raz z rzędu został wybrany najpopularniejszym sportowcem w tej kategorii. W ubiegłym roku triumfował razem z Jerzym Kulewiczem.

Pełną listę kandydatów wraz z ich osiągnięciami możecie przeczytać TUTAJ.

Pozostałe siedem miejsc w pierwszej dziesiątce plebiscytu zajęli przedstawiciele

7. Błażej Dziewa (Hetman Baranowo)

Najpopularniejszym trenerem roku został Marek Terlik (Jiu-Jitsu Terlik Team). Drugie miejsce zajął trener piłkarzy drużyny seniorów Kłobuka Mikołajki i młodzieżowych drużyn Hetmana Baranowo Cezary Samborski, a trzecie – trener młodzieżowych drużyn Kłobuka Mikołajki – Łukasz Gawliński.

Przypomnijmy, że w tegorocznym plebiscycie, w kategorii do 18 lat oddano 2726 głosów, z kolei w kategorii powyżej 18 lat – 508 głosów, a na najpopularniejszego trenera zagłosowano 613 razy. (Z jednego numeru telefonu można było oddać trzykrotnie głos na jedną z kategorii).

O rozstrzygnięciach w kategorii do 18 lat możecie przeczytać TUTAJ.