reklama

czwartek, 1 grudnia 2011

Zapowiedź IV kolejki Mikołajki Jarguz Cup i transmisji „online”

Jutro piątek, a jak piątek to halowa liga piłki nożnej „Mikołajki Jarguz Cup”. Jutrzejszego popołudnia w hali sportowej w Mikołajkach piłkarze rozegrają czwartą kolejkę spotkań.
Najciekawiej w zestawie czterech jutrzejszych spotkań wygląda mecz pomiędzy aktualnym liderem A-Team, a trzecią drużyną w tabeli MKTZ. A-Team wygrał jak na razie swoje trzy mecze, ale miał łatwiejszych rywali niż MKTZ, który z trzech meczów, dwa rozegrał z faworyzowanymi ekipami.
Najsilniejszym punktem zespołu lidera jest Radosław Pawłowski, który zachwyca bardzo dobrą skutecznością. W lidze zdobył już 13 bramek i przewodzi na liście najskuteczniejszych piłkarzy. W MKTZ-cie nie brakuje także super snajpera, czyli Macieja Gawlińskiego, trzeciego w klasyfikacji najskuteczniejszych piłkarzy. Maciek ma na swoim koncie 9 bramek. W strzelaniu bramek często go wyręcza Michał Harasimowicz, który zdobył pięć bramek.
Z innych spotkań czwartej kolejki warto także wspomnieć o spotkaniu wicelidera Sport Stylu z Czempionami, którzy z meczu na mecz coraz lepiej grają i mogą napędzić stracha faworyzowanym „Sportstylowcom”. Czy i tym razem o wyniku spotkania na korzyść „Sport Stylu” przesądzi skuteczność i niezawodność w najważniejszych momentach wicelidera klasyfikacji najskuteczniejszych piłkarzy Adama Marcinkiewicza? Jeśli chodzi o Czempionów, to warto zwrócić uwagę na Krystiana Lubelskiego, który ostatnio coraz częściej trafia do bramki rywali.
W pozostałych spotkaniach zmierzą się Luzacy z Czarnymi Śmietki oraz Standard Mrągowo z Huraganem Wojnowo.

Dla tych, którzy nie będą mogli na żywo w mikołajskiej hali oglądać ligowych zmagań, od godziny 17.00 w piątek 2.12 zapraszamy na transmisję „online” ze wszystkich czterech spotkań IV kolejki Mikołajki Jarguz Cup.
Jeśli chcesz śledzić przebieg spotkań, wejdź na profil Kamel Art Factory, kliknij "Lubię to" i czytaj na bieżąco o tym, co dzieje się w hali sportowej w Mikołajkach. Wtyczkę społecznościową znajdziesz też na blogu www.sportowemikolajki.blogspot.com
Program IV kolejki spotkań „Mikołajki Jarguz Cup”: 
17.00 – Luzacy – Czarni Śmietki
17.50 – MKTZ - A-Team 
18.40 – Huragan Wojnowo – Standard Mrągowo
19.30 – Sport Style – Czempiony

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz