wtorek, 3 stycznia 2012

Podsumowanie VIII kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz Cup": Faworyci z kompletem punktów

Ostatnia kolejka spotkań w 2011 roku halowej ligi piłki nożnej „Mikołajki Jarguz Cup” nie przyniosła niespodzianek. Faworyci zgodnie zgarnęli po komplecie punktów, chociaż nie zawsze przychodziło im to łatwo.
Na „dzień dobry” w ósmej kolejce meczów obejrzeliśmy zespoły Sport Style i Czarnych Śmietki. Tak jak w I rundzie spotkanie obu ekip było bardzo wyrównane, zwłaszcza w I połowie. Po pierwszych dwudziestu minutach Czarni prowadzili 3:2. Zapachniało niespodzianką! Jednak drugie dwadzieścia minut należało już do Sport Stylu. Tylko oni zdobywali kolejne bramki w tej części meczu. Ostatecznie Sport Style wygrał z Czarnymi Śmietki 9:3 (bramki: Sport Style: Marcinkiewicz 5, K. Bubienko 2, M. Bubienko 2 – Czarni: Sparzak 2, Stępień).
W drugim spotkaniu grający coraz lepiej piłkarze Standardu Mrągowo zmierzyli się z outsiderem ligi Luzakami. Raczej nikt w tym spotkaniu niespodzianki nie upatrywał. Kibice oglądali koncert strzelecki w wykonaniu piłkarzy Standardu, którzy ostatecznie wygrali z Luzakami 20:2. (Bramki: Standard: Narel 6, Cieśliński 4, Maciorowski 4, Kaczmarski 3, Niedźwiecki 3 - Luzacy: Oleksiej, Szymański.
W kolejnym meczu MKTZ zmierzył się z Huraganem Wojnowo. Mecz od początku toczył się pod dyktando ekipy MKTZ, która po I połowie prowadziła już 3:0. W drugiej części spotkania dalej kontrolowała przebieg wydarzeń na boisku, strzelając kolejne bramki. Mimo, że MKTZ nie grał w swoim najsilniejszym składzie, pokonał pewnie Huragan Wojnowo 6:0. (bramki MKTZ: M. Gawliński 4, Błaszczyk 2).
W meczu kończącym ósmą kolejkę spotkań „MJC” A-Team spotkał się z drużyną Czempionów.
Spotkanie było wyrównane, a przez dłuższy czas żadnej z drużyn nie udało się strzelić bramki. Dopiero w 10 minucie wynik spotkania otworzył Kowalczyk i A-Team objął prowadzenie w tym meczu. Wynik ten utrzymał się do końca I połowy. W drugiej części piłkarze A-Team zagrali zdecydowanie skuteczniej, co przypieczętowali zdobyciem kolejnych 5 bramek, w odpowiedzi Czempioni trafili tylko raz. A-Team – Czempioni 6:1 (bramki A-Team: Pawłowski 2, Kowalczyk 2, P. Olszewski, samobójcza – Czempioni: Petrykowski).
W tabeli nadal na prowadzeniu duet Sport Style – MKTZ, który o trzy punkty wyprzedza A-Team i o pięć „oczek” Standard Mrągowo.