poniedziałek, 23 stycznia 2012

Udany początek roku młodych piłkarzy Hetmana

Bardzo dobrze rozpoczęli nowy rok młodzi piłkarze UKS „Hetman” Baranowo (rocznik 2000 i młodsi). W rozegranym w sobotę halowym turnieju piłki nożnej w Węgorzewie zajęli trzecie miejsce. W turnieju brało udział siedem zespołów z całego województwa.
Podopieczni Cezarego Samborskiego ze swojej grupy eliminacyjnej wyszli z drugiego miejsca. W meczu o awans do finału spotkali się z drużyną Zrywu Kętrzyn. Niestety, ich rówieśnicy z Kętrzyna okazali się lepsi i wygrali 2:0. W meczu o trzecie miejsce Hetman Baranowo pokonał OKS Olsztyn 2:0. Turniej wygrali pogromcy piłkarzy z Baranowa z półfinału, ekipa Zrywu Kętrzyn, która w finale pokonała Vęgorię Węgorzewo.
Warto zaznaczyć, że najlepszym bramkarzem turnieju wybrano zawodnika Hetmana Baranowo Huberta Banacha.
Turniej ten był ostatnim sprawdzianem dla młodych piłkarzy Hetmana przed czekającym ich już niebawem udziałem w „Sadida Cup” w Szczytnie – największym halowym turnieju młodzieżowym w naszym województwie. Impreza rozpoczyna się już w najbliższy poniedziałek i potrwa aż do 4 lutego.