poniedziałek, 4 czerwca 2012

Wysokie zwycięstwo Hetmana Baranowo

W ostatnich trzech spotkaniach Hetman Baranowo zdobył zaledwie dwa punkty, i co najgorsze stracił pozycję lidera. W niedzielę podopieczni Cezarego Samborskiego w pełni zrehabilitowali się przed własną publicznością, wysoko pokonując outsidera rozgrywek Orła Stare Juchy 7:1!

Po dwóch remisach i porażce piłkarze Hetmana Baranowo, walczący o awans do klasy A podejmowali w Zełwągach ostatnią drużynę w tabeli Orła Stare Juchy. Od pierwszego gwizdka sędziego piłkarze z Baranowa ruszyli do ataku, co przyniosło wymierne efekty. Gospodarze mecz rozstrzygnęli praktycznie już w pierwszej połowie, strzelając rywalom aż sześć bramek, z czego cztery były autorstwa Rafała Syczewa. Pozostałe dwie bramki strzelili: Nadrowski i Kalemba.
W drugiej części spotkania Hetman nadal przeważał. W 51 minucie spotkania Syczew strzelił swoją piątą bramkę, podwyższając na 7:0. 10 minut później gościom udało się zdobyć honorowego gola i ostatecznie Hetman Baranowo pokonał Orła Stare Juchy 7:1.
- Przystąpiliśmy do tego meczu bardzo mocno skoncentrowani, ponieważ nie mogliśmy stracić żadnego punktu – powiedział po meczu Cezary Samborski, trener Hetmana Baranowo. - Gra mojego zespołu w tym meczu wyglądała bardzo dobrze. Musieliśmy przegrać, żeby zacząć grać swoim stylem. Przeciwnik nie był wymagający. Za tydzień jedziemy do Łabędnika po kolejne trzy punkty.
Po tym zwycięstwie Hetman nadal zajmuje drugie miejsce w tabeli, tracąc do lidera Mazur Wydminy tylko jeden punkt (Mazur wysoko pokonał Tytan Łankiejmy 8:2). Do końca rozgrywek pozostały tylko dwie kolejki, a praktycznie nadal aż cztery zespoły mają szansę na awans do klasy A. Za tydzień Hetman zagra na wyjeździe z KS Łabednikiem.