środa, 31 października 2012

PIŁKA NOŻNA: Hetman Baranowo wiceliderem na półmetku rozgrywek

W niedzielę piłkarze Hetmana Baranowo rozegrali ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej piłkarskiej klasy B. Wyjazdowy mecz z outsiderem Kormoranem Lutry, tak jak przewidywano, okazał się formalnością i zakończył się pewnym zwycięstwem podopiecznych Cezarego Samborskiego 5:1.

Kormoran Lutry jesienią zdobył zaledwie jeden punkt i mało kto przypuszczał, że będzie mógł poważnie zagrozić w zdobyciu kompletu punktów dla walczących o awans do klasy A piłkarzy Hetmana Baranowo.
Po pierwszych 45 minutach Hetman prowadził 2:0 po bramkach zdobytych przez Dziewę i Walendziewicza. W drugiej połowie meczu gospodarzom udało zdobyć się bramkę kontaktową, ale na więcej już w tym meczu nie było ich stać. Za to, jak przystało na zdecydowanego faworyta tego spotkania piłkarze Hetmana jeszcze trzykrotnie trafili do bramki Kormorana za sprawą Kalemby, Dziewy i Kerzkowskiego. Kormoran Lutry – Hetman Baranowo 1:5 (0:2).
Rundę jesienną piłkarze Hetmana Baranowo kończą na pozycji wicelidera ze stratą jednego punktu do drużyny Pisy II Barczewo. Podczas pierwszej części tegorocznych rozgrywek Hetman doznał tylko jednej porażki, właśnie z liderem, ulegając na własnym terenie 1:4.