poniedziałek, 22 października 2012

PIŁKA NOŻNA: Pewne trzy punkty Hetmana

Piłkarze Hetmana Baranowo w Zełwągach pewnie sięgnęli po komplet punktów, pokonując Tempo Wipsowo 4:1. Po tym spotkaniu piłkarze z Baranowa nadal zajmują drugie miejsce w tabeli ze stratą jednego punktu do lidera.

Od początku meczu Hetman narzucił swój styl gry. W 17 minucie podopieczni Cezarego Samborskiego cieszyli się ze zdobycia pierwszej bramki, której autorem był Piotr Kaczmarski. Siedem minut póxniej mogło być już 2:0, ale strzał Bognackiego trafił w poprzeczkę. W dalszych minutach meczu Hetmanowi brakowało skuteczności. Goście próbując grać z kontry w 30 minucie doprowadzili nieoczekiwanie do wyrównania. Jednak dwie minuty później wszystko wrociło do normy i Hetman znowu objął prowadzenie po bramce Przemysława Mendryka. W drugiej części meczu piłkarze Hetmana jeszcze dwukrotnie pokonali bramkarza rywali. W 57 minucie zrobił to Piotr Kaczmarski, a dziesięć minut później Hubert Kalemba. Hetman Baranowo – Tempo Wipsowo 4:1 (2:1).
- Do tego meczu przystąpiliśmy prawie w optymalnym składzie, brakowało tylko kontuzjowanego Darka Nadrowskiego, naszego Frankowskiego – powiedział po meczu Cezary Samborski, szkoleniowiec Hetmana Baranowo. - Zagraliśmy dobry mecz.
Zwycięstwo umocniło Hetman na drugim miejscu w tabeli. Nadal liderem jest Pisa II Barczewo, które wyprzedza drużynę z Baranowa o jeden punkt. W najbliższą niedzielę ostatni mecz w rundzie jesiennej Hetman zagra na wyjeździe z outsiderem rozgrywek drużyną Kormorana Lutry.