wtorek, 15 maja 2012

Hetman zremisował, ale samodzielnie już prowadzi

Walczący o awans do klasy A piłkarze Hetmana Baranowo w swoim już dziewiętnastym spotkaniu nie zeszli z boiska pokonani! W wyjazdowym meczu z Pogonią Banie Mazurskie bezbramkowo zremisowali.
Pierwsza połowa spotkania, to wyrównana gra obu drużyn, z lekkim wskazaniem na Pogoń. W tej części meczu obie drużyny stworzyły po dwie groźniejsze sytuacje bramkowe, po których piłka nie znalazła się w siatce.
W drugiej połowie do głosu doszli piłkarze Hetmana, z kolei Pogoń próbowała grać z kontry. Mimo stworzenia przez Hetman kilku dogodnych sytuacji podbramkowych, nie udało im się pokonać bramkarza gospodarzy.
- Niestety, ponownie zawiodła nasza skuteczność pod bramką rywali – podsumowuje spotkanie Cezary Samborski, trener Hetmana Baranowo.
Podczas meczu kontuzji doznał Adam Izdebski oraz Sławomir Śliwiński.
Remis nie pozbawił pozycji lidera piłkarzy Hetmana, ponieważ swój mecz przegrał wicelider Omet Srokowo (2:4 z Mazurem Wydminy). Dzięki temu Hetman odskoczył na jeden punkt od piłkarzy ze Srokowa, mając dodatkowo jeden rozegrany mecz mniej niż wicelider. Na trzecim miejscu znajduje się Kowalak Kowale Oleckie ze stratą trzech punktów do Hetmana. Czwarte miejsce zajmuje Mazur Wydminy, który traci do lidera cztery punkty. W stawce o awans liczą się tylko te cztery zespoły.
W najbliższą niedzielę Hetman zagra w Zełwągach z Orkanem Sątopy Samulewo, który zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli.